Vítej! Tento blog patří:

Koizumi-Mně
Olympii: Mému křečkovi :)

Září 2011

Omlouvám se,ale pozastavuju

8. září 2011 v 18:26 Novinky
Ahojky no tak pozastavuju ještě nevím na jak dlouho,ale moc dlouho to nebude.Je to z toho důvodu,že nemám moc času a k tomu ještě musím dělat odměny za SONBlog a a za bleskovku.Takže nestíhám. Prosím Affs,aby si mě nemazaly. Opravdu ted nemůžu za prvé jsem už o rok starší a tak je to ve škole těžší a za druhé jedeme už v pondělí se třídou na výlet na 4 dny,takže stejně bych tu nemohla být...díky.

Informace o diplomkách

4. září 2011 v 21:48 Diplomky
Chtěla bych vám něco říct.Pokaždé když si přidám nějaké nové SB,tak vám chci jen říct,že diplomky za spřátelení nedělám všem! Možná to zní divně,ale udělám vám ho,jen pokud ho uděláte i vy mně. Udělala bych ho i ostatním mám ráda všechny affst stejně,ale prostě nemám moc času . Kdybych to dělala všem vůbec bych ted neměla čas na školu. Ne jako že bych se učila to ne ale musím si dykcy připravit učebnice a tak(nuda xD) . Proto se omlouvám ostatním affs ,že jsem jim neudělala diplomek.

SONBlog skončila! :)

4. září 2011 v 18:40 Soutěže a bleskovky
Pořadí:


na prvním místě je....Angee!!!!!!!
ne druhém místě je .....opz!!!!
a na třetím místě je.......Smiley!!!!


Všichni tři se můžou těšit na ceny...ale bohužel jak začala škola moc nestíhám tak ty ceny budou trošku později.......

Info =)

4. září 2011 v 18:38 Novinky
Ahojky promiňte,že jsem teď nepřidávala články.Ale znáte to příprava do školy,kámošky,blog,moje koníčky...už je toho moc. Dneska jsem byla s kámoškou v nákupním centru a připravovala jsem se do školy. V nákupním centru jsem si koupila samolepky :D . Sbírám samolepky a korálky. Baví mě to :D a co vy? Sbíráte něco? Když jsem byla menší tak jsem i sbírala kameny(křemeny) :D .....nebo jsem taky sbírala kuličky od kuličkovek jelikož kluci z ulice po sobě vždycky stříleli(a ne jen po sobě i po nás! xD celkem to bolelo) .......A teď zpátky k blogu. Dneska nejspíš přidám vyhodnocení SONBlog a bleskovku tak se můžete těšit.

diplomek pro mě za bleskovku

3. září 2011 v 10:14 Diplomky
Ahoj,přeju všem pěkné ráno.Tak co škola? U mě dobrý. A dostala jsem diplom za bleskovku,tak se můžete podívat :)Winxka-Tecna

1. září 2011 v 12:15 Winx
A je tu další Winxka jménem Tecna. Není to sice moje nejoblíbenější Winxka,ale je dobrá. Ovládá techniku,počítače atd. Má fotografickou paměť. V cč. je pár jejich fotek.

První den školy

1. září 2011 v 11:25 Novinky
Ahojky tak jak ste si užili první den? Já si myslím,že to nebylo tak špatný ne?Uvidět zase svoje kámoše a kámošky. Já si myslela,že vrátit se do školy je jako jít do vězení. :DD . Ale spletla jsem se. Nakonec to bylo celkem dobrý. Akorát je blbý,že máme rozházení třídy. Minulý školní rok jsem byla v áčku a teď jsem v béčku. Smíchali jsme se ,protože jsme byli opravdu nejproblémovější třída na škole(vím,není se čím chlubit,ale chtěla bych vám povědět něco o naší třídě) a tak nás promíchali. Ale i tak jsem šťastná,protože máme dobrou učitelku,která mi říká Denisko.většina jiných učitelů mi říkají Deniso. :D ale to je jedno. Nakonec na to učení si zase zvykneme :-) když jsme to zvládli i ty předchozí školní roky.zvládneme to i tento.A než se nadějeme,budou zase prázdniny. =)

Zachvilku sem přidám další Winxku ;-) tak se můžete těšit.