Vítej! Tento blog patří:

Koizumi-Mně
Olympii: Mému křečkovi :)

Srpen 2011

Winx club-česká znělka

31. srpna 2011 v 22:04 Winx
Krása. Moc se mi ta znělka líbí. Já miluju Winx. A ti kdo si myslí,že Winx sou pro malý děcka,tak ať si to myslí. Jenom chci,abyste věděli ,že někomu se to líbí a někomu ne.Mně se to zrovna líbí. Každýmu se líbí něco jiného. Říkám Vám,že se mi to líbí,protože Vás mám ráda a taky si dobře povykládáme. Přecejen i přes internet můžeš mít kamarádky/kamarády. Nestydím za to,že se mi Winx club líbí =) .


Ták zlatíčka mám nový dess :)

31. srpna 2011 v 16:00 Novinky
Mám nový dess...líbí se vám? Mně ano. A moc děkuji Luce° ,že ho pro mě udělala. ...Jinak dneska-zítra tady na mém blogu můžete čekat další Winxku,nějaký to video,potom jsem si všimlla,že hodně lidí na blogu mají hodně informací o sobě,tak bych sem taky chtěla nějaké ty informace dát(nap.co mám ráda,co nesnáším a informace o mojí BF atd.)

Tak zatím ahoj mějte se VŠICHNI krásně.

Klikačka pro opz

31. srpna 2011 v 11:23


Objednej si klikací ikonku :)

30. srpna 2011 v 17:55 Objednej si..
Chceš ikonku? tak se zapiš :)

1.Přezdívka
2.Blog
3.Co chceš na ikonku?
4.Chceš tam něco napsat?

Vyhodnocení SONBlog 2.kolo

30. srpna 2011 v 17:51 Soutěže a bleskovky
Taaakže postupují:


1.Angee
2.opz
3.Smiley

Ladyblondque bohužel vypadává

3.kolo začne zítra

Winx Club-Stella

30. srpna 2011 v 16:10 Winx
Stella je asi moje nejoblíbenější Winxka.Líbí se mi její styl a schopnosti. Má schopnost Slunce a Měsíce. Je to tak trochu namyšlená holka,které záleží na tom jak vypadá xD,ale má i dobré stránky. Je přátelská a občas dokáže být i milá(když se jí chce :D ) . Ale i přesto všechno ji mám mmoc ráda. Když jsem byla menší,vyrobila jsem si i křídla a hrála jsi,že jsem ona. :DDD pořád ty křídla mám :). Možná teď budu znít jako malý děcko,ale občas si ještě na vílu nebo spíš kouzelnici hraju :D . Já vím,já vím určitě vám to připadá trapný,ale chtěla jsem ám to říct,protože vás mám ráda.
MŮJ VÝTVOR:

Before:

After:


Super video!!!!!!


Druhý super video!!!! :D


Diplomek pro mě za spřátelení =)

30. srpna 2011 v 10:27
-díky je nádherný!